23 Eylül 2015 Çarşamba

Küçük Bir Bitirme Projesi

     Merhaba! Blog yazılarıma küçük bir ara verdikten sonra bir bitirme projesiyle karşınızdayım. Beni Instagramdan takip ediyorsanız bilirsiniz kozmetik diyetindeyim.Bu çok fazla kozmetik ürünüm olduğundan değil sadece hem yatırımımı kıyafete yapmaya karar verdiğimden hem de elimde olan ürünleri bitirmek istememden kaynaklı.
      İşte bende bu yüzden küçük bir bitirme projesi oluşturup bunu bloga yazayım dedim.Seçtiğim ürünleri de bitince tekrar almayacaklarımdan oluşturdum.


FLORMAR #07 NUDE DUDES FAR PALETİ : Bu palette gördüğünüz gibi ilk rengin dibini gördüm.Zaten en beğendiğim rengi de bu oldu.Çünkü far bazı kullanmazsanız paletteki renkler buradan ne kadar güzel görünse de pigmentasyonu çok zayıf.Ama kararlıyım bitireceğim :)
NIVEA LİP BUTTER : Bu sene ülkemize geldiğimde bir hevesle almıştım.Çok da memnunum nemlendirmesinden,yapısından kokusundan vs. Ama kutuda olduğu için çantaya atıp çıkmalık pratik bir ürün değil.
AVON CHİC NUDE RUJ : Aslında bu ruju sene boyunca çok severek kullandım.Gördüğünüz gibi çok çok az kaldı.Ben de dedim ki 'E bari bitireyim ben bunu' Bu renge benzeyen o kadar çok ruj var ki piyasada.Benim de elim pembe deyince bu tonlara gidiyor(Gül kurumsu bir nude pembe tonunda bu ruj) Yani çok güzel ama bulunmaz hint kumaşı bir ruj değil (Anladınız siz beni ) :D
PASTEL BLUSH ON ROSE #17 : Allık bitirmek zor iş.Ama ben de en azından dibini görebilmek için bu minik allığı projeme ekledim.Ayrıca okumak isterseniz ayrıntılı yazısını da tam burada bulabilirsiniz.
     En yakın zamanda hepsinin bitmiş halinin fotografını ekleyebilmem umuduyla :)

Sevgiler...
H.
Beni Buralardan da Takip Edebilirsiniz
İNSTAGRAM : @handeninnotlari
TWİTTER : @handeninnotlari

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder