6 Temmuz 2015 Pazartesi

DIRTY WORKS-ÇİFT TARAFLI FAR FIRÇASI

       Merhaba bugün severek kullandığım uygun fiyatlı bir far fırçasından ve benim bunu nasıl kullandığımdan bahsedeceğim.      Makyaj yapmak için ana fırçalar vardır.Allık,dağıtma,eyeliner,pudra... Bunlar olmazsa olmaz fırçalardandır.Bu görseldeki fırça bence tam olarak ana fırça değil ara fırçalardan.Evet bu tür fırçalar da çoğu zaman makyaj yapmayı pratikleştiriyor,işimizi kolaylaştırıyor.


        Gelelim bu  fırçanın benim için ne amacına hizmet ettiğine.  Fırçanın çift taraflı olması gerçekten büyük avantaj çünkü tek bir fırçayla şimdi söyleyeceğim şeyleri yapabilirsiniz.

-Eyeliner fırçası tarafı ile aslında ben kaşlarımı rahatlıkla doldurabiliyorum.(Eyeliner çekmek için kullanmıyorum çünkü bunun için bence biraz kalın.)
-Eyeliner fırçasıyla Siyah yada koyu kahverengi bir farı kirpik diplerime sürüp fırçanın diğer tarafıyla da bunu dağıttığımda kendi pratik dumanlı makyajımı oluşturabiliyorum.
-Kalem fırçaya benzeyen tarafıyla göz pınarlarıma çoğu zaman aydınlatıcımı sürüyorum.
-Alt kirpik diplerime de farımı yine bu kalem fırça ile dağıtabiliyorum.Çünkü göz kapağı için dağıtma fırçası olarak küçük kalsa da kipik diplerindeki farı dağıtmak için biçilmiş kaftan.

      Ben genel olarak bu şekilde kullanıyorum.Fırçanın yapısına da gelecek olursam ne çok yumuşak ne de sert.Uzun zamandır kullanıyorum ve yıkadığımda tek bir tane bile kıl dökülmesi görmedim.
       Eğer böyle bir fırça arayışındaysanız  uygun fiyatlı ve kullanışlı olması sebebiyle bunu kesinlikle öneriyorum.Gratislerde bulabilirsiniz.
Sevgiler...
Beni Buralardan da Takip Edebilirsiniz
İNSTAGRAM : @handeninnotlari
TWİTTER : @handeninnotlari

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder