10 Ocak 2016 Pazar

NOTE #02 Pink in Summer allık

     Merhaba! 2016 nın ilk yazısıyla sesleniyorum size.İlk yazımın daha farklı bir içeriği olsun isterdim ama ne zamandır yazısını beklettiğim bu ürünü 2016 da da bekletmeyeyim dedim:)
     Bu yazımda Note markasına ait ilk allığımdan bahsedeceğim.Önceki yazılarımda 07 no tekli farını ve bronzerını ne kadar çok sevdiğimden bahsetmiştim.Bu allıkla da note markası benim için gerçekten kaliteli bir marka olduğunu kanıtladı.Çünkü ben bloguma beğendiğim ve tavsiye etmek istediğim ürünlerin yazısını girmeyi daha çok seviyorum.Bununla birlikte de note markasının 3. yazısını yazıyor bulunmaktayım.     İlk olarak sağlam ve gerçekten kullanışlı bir ambalajlaması var. Küçük ama  dışarıda iş görebilecek aynası ve allığın altında da fırçası var.
Yapısına ve dokusuna gelecek olursam tamamen mat yapıda hiç ışıltı barındırmayan kadifemsi dokuya sahip.Rengi ise bendeki 02 pink in summer içinde biraz şeftalilik barındıran açık bir pembe diyebilirim.

Fotograflarda biraz daha şeftali çıkmış ama aslında pembesi daha baskın.Bu allığı genelde hafif kalemle siyah dumanlı makyaj yaptığımda çok yakıştırıyorum.kalıcılığı ise 2-3 saat civarı.Yani mutlaka tazelemek gerekiyor. Özellikle benim gibi sabah çıkıp akşam eve dönüyorsanız mutlaka çantanıza atmalısınız.

Peki siz note ürülerini hiç denediniz mi? Bu arada bu allıkları da arganyağı içerip parabensizmiş.
Sevgiler...
Beni Buralardan da Takip Edebilirsiniz
İNSTAGRAM : @handeninnotlari
TWİTTER : @handeninnotlari

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder